Samsung Galaxy Tab A9+(X210/X215/X216B)
Tell US What You Need?
Apple Parts
Diagnosable Parts
iPhone Screens
iPhone Batteries
iPhone Small Parts
iPhone
iPhone Screens
iPhone 17e
iPhone 17 Pro Max
iPhone 17 Pro
iPhone 17
iPhone Air
More
iPad
iPad Pro Series
iPad Air Series
iPad Mini Series
iPad Series
Apple Watch
Apple Watch Series SE 3 44mm
Apple Watch Series SE 3 40mm
Apple Watch Series 11 46mm
Apple Watch Series 11 42mm
Apple Watch Ultra 3 49mm
Apple Watch Series 10 46mm
More
MacBook
Macbook Air M4 15" A3241
Macbook Air M4 13" A3240
Macbook Pro M4 Pro 16" A3403
Macbook Pro M4 Max 16" A3186
Macbook Pro M4 Max 14" A3185
Macbook Pro M4 Pro 14" A3401
iMac
iMac 24" A2438
iMac 24" A2439
iMac 21.5" A2116
iMac 27" A2115
iMac 21.5" A1311
iMac 21.5" A1418
iPod
iPod Touch 7
iPod Touch 6
iPod Touch 5
iPod Nano 7
iPod Nano 6
iPod Nano 5
AirPods & Pencil
AirPods Pro 2nd
AirPods 3
AirPods Max
AirPods Pro
AirPods 2
AirPods 1
Mac Mini
Mac Mini A3238
Mac Mini A2348
Power On/Off Button for Apple Watch Series 11 42mm Black Premium
Battery FPC Connector Port Onboard for iPhone 16e Premium 4Pin
Samsung Phone Parts
Galaxy S Series
Samsung Galaxy S26(S942)
Samsung Galaxy S26+(S947)
Samsung Galaxy S26 Ultra(S948)
Samsung Galaxy S25 FE(S731)
Samsung Galaxy S25 Edge(S937)
Samsung Galaxy S25 Ultra(S938)
Galaxy Note Series
Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G(N986)
Samsung Galaxy Note 20 Ultra(N985)
Samsung Galaxy Note 20 5G(N981)
Samsung Galaxy Note 20(N980)
Samsung Galaxy Note 10 Lite(N770)
Samsung Galaxy Note 10+ 5G(N976)
Galaxy A Series
Samsung Galaxy A37 5G(A376)
Samsung Galaxy A57 5G(A576)
Samsung Galaxy A07 4G(A075)
Samsung Galaxy A17 4G(A175)
Samsung Galaxy A17 5G(A176)
Samsung Galaxy A56(A566)
Galaxy M Series
Samsung Galaxy M35(M356)
Samsung Galaxy M14 4G(M145)
Samsung Galaxy M15(M156)
Samsung Galaxy M55(M556)
Samsung Galaxy M34 5G(M346)
Samsung Galaxy M54(M546B)
Galaxy Z Series
Samsung Galaxy Z Flip7 FE(F761)
Samsung Galaxy Z Fold7(F966)
Samsung Galaxy Z Flip7(F766)
Samsung Galaxy Z Fold6(F956)
Samsung Galaxy Z Flip6(F741)
Samsung Galaxy Z Fold5(F946)
Galaxy Xcover Series
Samsung Galaxy XCover7 Pro(G766)
Samsung Galaxy Xcover7(G556)
Samsung Galaxy Xcover6 Pro(G736)
Samsung Galaxy Xcover 5(G525)
Samsung Galaxy Xcover Pro(G715)
Samsung Galaxy Xcover FieldPro(G889)
Galaxy J Series
Samsung Galaxy J4 Core(J410)
Samsung Galaxy J6 Plus(J610)
Samsung Galaxy J4 Plus(J415)
Samsung Galaxy J2 Core(J260)
Samsung Galaxy J3 2018(J337)
Samsung Galaxy J7 2018(J737)
Galaxy Other Series
Samsung Galaxy F62(E625F)
Samsung Galaxy F42 5G(E426B)
Samsung Galaxy C7 2017/C8 C7100
Samsung Galaxy C5 Pro
Samsung Galaxy C7 Pro
Samsung Galaxy C9 Pro
Motherboard Flex Cable for Samsung Galaxy A57 5G Pulled
Power & Volume Button for Samsung Galaxy A57 5G Gray Premium 2pcs in one set
Xiaomi Phone Parts
Mi Series
Xiaomi 17 Ultra
Xiaomi 17 Pro Max
Xiaomi 17 Pro
Xiaomi 17
Xiaomi 15T Pro
Xiaomi 15T
Redmi Series
Xiaomi Redmi A7 Pro 4G
Xiaomi Redmi 15C 5G
Xiaomi Redmi 15 4G
Xiaomi Redmi 15 5G
Xiaomi Redmi 15C 4G
Xiaomi Redmi A3 Pro
Redmi Note Series
Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 5G
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 4G
Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G
Xiaomi Redmi Note 15 4G
Xiaomi Redmi Note 15 5G
Xiaomi Redmi Note 14S
Mi Note Series
Xiaomi Mi Note 10 Lite
Xiaomi Mi Note 10
Xiaomi Mi Note 10 Pro
Xiaomi Mi Note 3
Xiaomi Mi Note 2
Xiaomi Mi Note Pro
Mi MIX Series
Xiaomi Mix Fold 4
Xiaomi Mix Flip
Xiaomi Mi Mix 4
Xiaomi Mix Fold 2
Xiaomi Mi Mix Fold
Xiaomi Mi Mix 3 5G
POCO Series
Xiaomi Poco X8 Pro Max
Xiaomi Poco X8 Pro
Xiaomi Poco M8 Pro 5G
Xiaomi Poco M8 5G
Xiaomi Poco F8 Ultra
Xiaomi Poco F8 Pro
Black Shark Series
Xiaomi Black Shark 5 RS
Xiaomi Black Shark 5 Pro
Xiaomi Black Shark 5
Xiaomi Black Shark 4S Pro
Xiaomi Black Shark 4S
Xiaomi Black Shark 4 Pro
SIM Card Tray for Xiaomi Redmi Note 15 4G Dual Card Version Black Premium
SIM Card Tray for Xiaomi 17 Ultra Dual Card Version Black Premium
Huawei Phone Parts
P Series
Huawei Pura 80 Ultra
Huawei Pura 80 Pro
Huawei Pura 80
Huawei Pura 70 Ultra
Huawei Pura 70 Pro
Huawei Pura 70
Mate Series
Huawei Mate 70 Pro
Huawei Mate 70
Huawei Mate 60 Pro+
Huawei Mate X6
Huawei Mate X3
Huawei Mate 50 RS Porsche Design
Nova Series
Huawei Nova 14 Pro
Huawei Nova 13 Pro
Huawei Nova 13
Huawei Nova 12 SE
Huawei Nova 12s
Huawei nova Y72
Y Series
Huawei Y9a
Huawei Y7a
Huawei Y8s
Huawei Y8p
Huawei Y5p
Huawei Y6p
Other Series
Huawei Enjoy 10 Plus
Huawei Enjoy 9s
Huawei Enjoy 7 Plus
Huawei Enjoy 6S
Huawei Enjoy 6
Huawei G9 Plus
Charging Port Board for Huawei Nova 14 Pro Premium
SIM Card Tray for Huawei Nova 14 Pro Dual Card Version Silver Premium
Honor Phone Parts
Magic Series
Honor Magic8 RSR Porsche Design
Honor Magic8 Lite
Honor Magic8 Pro
Honor Magic V5
Honor Magic7 RSR Porsche Design
Honor Magic7 Lite
N Series
Honor 400 Smart 5G
Honor 400 Smart 4G
Honor 400
Honor 400 Pro
Honor 400 Lite
Honor 300 Ultra
X Series
Honor X9d
Honor X5c Plus
Honor X6c
Honor X5b
Honor X8c
Honor X9c Smart
Other Series
Honor Play 30
Honor View 40
Honor 8S 2020
Honor 8A 2020